ÜRÜNLER
ÜRÜNLER      


Ludel LEDbar LED Katalog
   

Ludel Lighting olarak lineer aydınlatma ürünlerine getirdiğimiz yenilikçi çözümlerle tanınmış, sektörümüzün önde gelen markalarından biriyiz. Bünyemizde bulunan Elektronik Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Enerji Yöneticisi, Armatür Dizayn ve Test Ekibimizle sizlere projenizin başlangıcından bitişine kadar her safhada teknik ve ürün desteği sağlayabiliyoruz. Projelerinize aydınlatma tasarımları yaparak her alanda doğru ışık miktarını belirliyoruz.
 
Projelerinize özel ölçü ve ebatlarda lineer armatürler üretiyoruz. Güçlü stok ve tedarik yapımızla ihtiyaçlarınızı sizin istediğiniz gün ve zamanda tedarik ederek projenizin zamanında tamamlanmasını sağlıyoruz. Aydınlatma ihtiyacı olan her projenin ihtiyaçlarına hitap ediyoruz. Mimari projeler aracılığıyla ev, mağaza, ofis, okul, otel, fabrika, hastane, kamusal alan, yerleşim alanı ve spor alanlarına aydınlatma çözümlerimizi sunuyoruz. Aydınlandırdığımız her mekân bir yıldıza dönüşerek yeryüzünde yerini alıyor.
 

Tüm bunlar için Ludel Lighting LEDbar kataloğumuzu incelemeniz yeterli. Çünkü projelerinize mükemmel çözümler ve LED malzeme konusunda çözüm odaklı profesyonel iş çıkartıyoruz.